Thorning-Grathe-Vium Pastorat

  • Velkommen
  • Aktiviteter
    • Børn og familie
    • Musik og kultur
    • Gudstjenester
  • Livsbegivenheder
    • Dåb
    • Bryllup
    • Konfirmation
    • Bisættelse og begravelse
  • Kontakt
    • Ansatte
    • Thorning menighedsråd
    • Grathe menighedsråd
    • Vium menighedsråd
    • Referater
    • Kirkebladet
Kontakt

Dagsordener 

 

Referater

 

 

THORNING 2026

 

Referat Januar 2026 "Thorning menighedsrådsmøde"

 

Dagsorden Februar 2026 "Thorning Menighedsrådsmøde"

 

Referat Februar 2026 "Thorning menighedsrådsmøde"

 

Dagsorden Marts 2026 "Thorning Menighedsrådsmøde"

 

Dagsorden Maj 2026 "Thorning Menighedrådsmøde"

 

Dagsorden Juni 2026 "Thorning Menighedsrådsmøde"

GRATHE 2026

Referat til Menighedsrådsmøde d. 4 februar 2026

 

Referat til Menighedsrådsmøde d. 18. marts 2026

VIUM 2026

Referat Januar 2026 "Vium menighedsrådsmøde"

 

Referat Marts 2026 "Vium menighedsrådsmøde"

 

Referat Maj 2026 "Vium menighedsrådsmøde"

 

Referat Juni 2026 "Vium menighedsrådsmøde"

 

Referat september 2026 "Vium menighedsrådsmøde"

Fællesmøde 2026

Referat fra fællesmødet Februar 2026

THORNING 2025

GRATHE 2025

Dagsorden til Menighedsrådsmøde d. 25 November 2025

 

Referat til Menighedsrådsmøde d. 25 November 2025

VIUM 2025

Referat April 2025 "Vium Menighedsrådsmøde"

 

Referat Juni 2025 "Vium Menighedsrådsmøde"

 

Referat Juli 2025 "Vium Menighedsrådsmøde"

 

Referat September 2025 "Vium Menighedsrådsmøde"

 

Referat Oktober 2025 "Vium Menighedsrådsmøde"

 

Referat November 2025 "Vium Menighedsrådsmøde"

 

Referat December 2025 "Vium Menighedsrådsmøde"

 

 

 

 

 

Thorning-Grathe-Vium Pastorat

Blichersvej 31A 
Thorning

8620  Kjellerup 

 

 

THORNING: CVR – nr 81771057

EAN – nr. 5798000854925

GRATHE: CVR- nr 18220113 

EAN- nr. 5798000853966

VIUM: CVR – nr 65536919

EAN – nr. 5798000856455

Sognepræst (vikar) Julie Hejslet Kajgaard

Tlf.: 23447619 og mail: julka@km.dk

Træffes ikke fredag

 

Sognepræst Mikael Holst Kongensholm

Tlf: 21606005 og mail: mik@km.dk

Træffes ikke mandag

(ansat 25% i Thorning-Grathe-Vium)

Fælles kirkekontor i Kjellerup

Kirkebakken 8, 8620 Kjellerup

Kordegn Eva Bækgaard

Tlf: 24885352 og mail: evabp@km.dk

Telefontid:

Mandag 9.00 - 12.00

Onsdag 14.00 - 16.30

Fredag 9.00 - 12.00

 

 

Log på ChurchDesk
ChurchDesk